_MG_8598.600

Uuel aastal uue hooga! Uus artikkel Huvitav Kool blogis ja lavastus + töötuba paketid

Oleme loonud mitmed võimalused käsitleda keerulisi teemasid nii lavastuste vaatamise kui töötubades osalemise kaudu. Mari-Liis Velberg ja Mihkel Seeder kirjutavad värskes Haridus-ja Teadusministeeriumi blogis Huvitav Kool koostöövõimalustest pikemalt. Artikkel "Ebamugavus pole piisav põhjus. VAT Teater ehitab sildu kooli ja teatri vahele".

LAVASTUS + TÖÖTUBA PAKETID:

UUS! Gümnaasiumile: Lavastus „Kiskja” + töötuba „Seksuaalsus ja meie õigused” + toetav materjal.  SOODUSPAKETT! Kui tellida töötuba "Seksuaalsus ja meie õigused", on pilet etendusele "Kiskja" vaid 12 eurot! Lähemalt uudisest - http://www.vatteater.ee/et/uudised/419/index.html

UUS!  Lavastus "Pal-tänava poisid" + lavavõitluse töötuba enne või pärast teatriskäiku + foorumteatri töötuba pärast teatriskäiku.

Lavastus #kaotamindära”
+ foorumteatri töötuba „Noor virtuaalmaailmas” + toetav materjal

Lavastus "Kas kalad magavad?" + kirjutamistöötuba "VATinaarium" + toetav materjal

Loome töötubasid nii koolides kui ka Rahvusraamatukogus kohapeal. Kombineerimisvõimalusi on veel mitmeid. Töötubade info: mariliis@vatteater.ee.

Mängukava http://www.vatteater.ee/et/kava.html.

Piletiinfo: kristin@vatteater.ee.

Sobivaid kombinatsioone on aga mitmeid veel. Näiteks foorumteater pärast "Müller peba lahkuma!" jpt. Samuti saab kutsuda enamikke töötubasid iseseisvat.

Väiksematele lastele, alates 1.klassist ja edasi sobivad tantsutöötoad (improtants ja tantsuetteastet sisaldav flamenko), improteater ja lookirjutamine. Täiskasvanute koolitused võivad toetada nii koos kollektiiviga ühist õppimist kui lõõgastumise eesmärki. Kui võimalik, siis soovitame planeerida mitu töötuba järjest ja lühema või pikema aja peale (nt paar-kolm nädalat, semester/periood või poolaasta/aasta) ja ehitada üles väike või suurem projekt - kas siis sama meetodi osas süvitsi minnes või eri meetodiga töötubasid kombineerides. Erinevad töötoad sobivad omavahel ka jätkutöötubadena.
Hästi on toiminud näiteks kolm järjestikust töötuba, kus saab minna süvitsi. Näiteks improteater+foorumteater+lookirjutamine; kirjutamispõhised („VATinaarium”+lookirjutamine+näidendikirjutamine”) või liikumispõhised (lavavõitlus+flamenko+improtants).

AITAN LAPSI:  Kestab periood detsember 2019- veebruar 2020 ja saab teha taotlusi tasuta töötubade osas, juhul kui on klassis vähemate võimalustega lapsi.

Oleme täiendanud ka toetavaid materjale, eriti koolivägivalla ennetustöö osas.  http://www.vatteater.ee/et/opetajale/7/toetavad-materjalid.html

Ootame õpetajate kaudu õpilaste tagasisidet ja kirjutisi lavastuste kohta. Hooajal lõpus premeerime aktiivsemaid õpetajaid üllatusega! Kirjutised saab saata: mihkel@vatteater.ee.

Ootame külastama VAT Teatri Instagrami ja Facebooki lehekülge ja jagama fotosid ja mõtteid töötubadest, kasutades viidet #vatitöötoad.

Materjalid:

•    Töötubade nimekiri ja lühem kirjeldus
•    Töötubade flaier
•    Töötubade sisukirjeldus ja pikem materjal

Täpsemalt rubriigist Õpetajale - http://www.vatteater.ee/et/opetajale.html

_MG_7208.400

 

« Tagasi